Інтер'єр в стилі ампір

Від 0
1063

Ампір (або «імперський» стиль) виник в епоху імператора Наполеона. На зміну простоті Директорії прийшла елегантна розкіш нової аристократії. Позолота, кришталь, фарфор, розписні стіни і стелю, розбавлені військовими мотивами – лавровими вінками, квітковими гірляндами, медальйонами, гобеленами і картинами, що зображають військові битви.

0317364001476090388

Для оформлення в стилі ампір годиться не кожне приміщення – потрібні високі стелі і велика площа. Він підійде для ремонту квартири в новобудові під ключ . Особливості стилю:

  • висока вартість матеріалів – імперський стиль не терпить економії;
  • важкі меблі з темного дерева, прикрашена позолотою і різьбленням, з ніжками у вигляді грифонів або левових лап (вплив наполеонівських кампаній в Єгипті);
  • безліч мотивів Стародавнього Риму;
  • сувора симетрія;
  • дзеркала і військова символіка, як декоративні елементи;
  • кольори: червоний, синій, золотий, білий, чорний і смарагдовий (найчастіше використовуються два контрастні кольори, наприклад, золотий і смарагдовий).

Стіни і стеля

Стіни можуть бути пофарбовані фарбою кольору слонової кістки, перламутровою, яскраво-зеленою. Відмінно підійдуть шовкові шпалери. Характерна ознака стилю – прикрашені стелі. Це може бути просто ліпнина по периметру або кольорові фрески, якщо стеля грандіозної висоти. Необов’язково ліпнину виконувати з алебастру, цілком підійде імітація з поліуретану.

10

Підлога

Найкраще – мереживний, складальної паркет з різних порід дерева. ( Тут докладніше про переваги і недоліки паркету). Або мармуровий мозаїчна підлога. Однак, щодо економічною заміною стане керамічна плитка, що імітує мармур.

Масивна дерев’яні меблі (круглі столики, секретери, комоди, шафи, крісла) прикрашається різьбленням, часто з елементами античної та військової символіки – грифони, лебеді, орли, колони. Велике ліжко прикрашається балдахіном. </

Вікна

Драпіруються портьєрами, прикрашеними бахромою, китицями, ламбрекенами. Можна дати волю фантазії – портьєри є однією з окрас дизайну.

c4c84877fa54d32f1e2077cbbe29

Декор

Основні прикраси – дзеркала, фарфор (декоративні тарілки, вази), кришталеві світильники, стародавню зброю – мечі, стріли, щити, великі картини героїчної тематики – битви, полювання.

Освітлення

Головну роль грає велика багатоярусна кришталева люстра-підвіс, прикрашена кришталевими підвісками або кристалами. Додатковими джерелами світла виступають підлогові торшери і бра з тканинними абажурами, прикрашені в тому ж стилі, що і люстра.

Наш багаторічний досвід в сфері ремонту квартир в Києві дозволяє втілити всі ваші мрії в створенні інтер’єру.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар