Інтер'єр в стилі авангард

Від 0
947

Стиль авангард підійде натурам молодим, енергійним, творчим, люблячим сюрпризи. Принесе задоволення не тільки результат, але і процес створення інтер’єру в цьому яскравому і незвичайному стилі. Авангард увійшов в моду після Другої світової війни. У важкий повоєнний час всім хотілося веселого життя, яскравих кольорів, чогось нового. Інтер’єр в авангардному стилі повинен викликати тільки позитивні емоції. Але не слід нехтувати почуттям міри, щоб веселий інтер’єр не перетворився на вульгарний і дратівливий.

latest-luxury-home-decor-stores-home-decor-brands-in-usa-the-top-5-luxury-home-decor-stores-in-new-york-the-gorod-image

Яскраві кольори

Для авангардного інтер’єру бажано вибрати три яскравих контрастних кольорів, в якому два матимуть вирішальне значення, а третій – для розстановки акцентів. Характерні кольори для авангардизму: червоний, зелений, жовтий, білий, синій, чорний. Кольори повинні бути чистими і яскравими, без напівтонів.

Стіни в стилі авангард

Шпалери? Ні, це несмак! І, звичайно, якщо одна зі стін пофарбована в червоний колір, то інша повинна бути в іншому кольорі з обраної палітри. Замість банальних шпалер, можна використовувати інші варіанти покриттів, наприклад, штукатурку або навіть газети. Як правильно вибрати штукатурку читайте в нашій статті https://budexim.com.ua/kakuyu-shtukaturku-vybrat-dlya-vnutrennix-rabot .

03f025cbe3045b35556a71193730aa3b

Освітлення в авангардному стилі

Не варто недооцінювати роль освітлення в авангардному стилі. Воно задає настрій всьому інтер’єру. Це природне світло через великі вікна або вітражі і штучне освітлення для затишних вечорів – люстри в авангардному стилі, лампи, підвіси, торшери. Лампи можуть бути скляні, пластикові, металеві, керамічні, яскравих кольорів, незвичайних форм, але в єдиній стилістиці. Не бійтеся перестаратися з кількістю світла – в авангардному інтер’єрі багато світла, та й кольору, не буває.

Вікна

У авангардному дизайні не потрібні розкішні портьєри. Штори повинні бути прості, за кольором – контрастувати з кольором стін. Вони повинні м’яко доповнювати інтер’єр, а не виділятися на його тлі.

Меблі

Це важливий елемент інтер’єру. Головні вимоги – нетривіальність, багатофункціональність і якість. Меблі в авангардному стилі покликана привертати увагу і стимулювати уяву. Такі меблі можуть мати химерну форму. Наприклад, в спальні в авангардному стилі не може бути звичайною ліжка. Тут матрац лежить безпосередньо на подіумі.

83650822

Деталі

Майте на увазі, що авангард не любить маленьких дрібничок. Для прикраси інтер’єру слід обмежитися декількома великими скляними вазами або металевими виробами.

Незважаючи на неймовірні форми і яскраві кольори, інтер’єр в авангардному стилі – підходить як для роботи, так і для відпочинку. Якщо вас лякає сміливість і яскравість стилю, спробуйте його застосувати хоча б в одній кімнаті, наприклад, при ремонті в дитячій , навіть якщо ви не вважаєте себе дуже креативною особистістю. Може бути, після цього вам відкриються нові життєві горизонти.

Наш багаторічний досвід в сфері ремонту квартир в Києві дозволяє втілити всі ваші мрії в створенні інтер’єру.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар