Інтер'єр в стилі хай-тек

Від 0
1239

Хай-тек – ультрасучасний стиль «високих технологій». Він особливо підходить сучасним молодим людям, що люблять технічні новинки. Оскільки стиль хай-тек потребує просторі, то абсолютно не підходить малогабаритним квартирам. Однак, він відмінно підійде для дизайну і ремонту будинку під ключ .

2_min37

Кольори і матеріали

Інтер’єру в цьому стилі властиві сміливі колірні поєднання як і еклектичному стилю . В основному це чорно-білі композиції, іноді в поєднанні з сірим. Матеріали для елементів дизайну краще вибирати з глянцевими блискучими поверхнями – сталь, скло, хром або алюміній. Штори краще вибрати легкі, повітряні, наприклад, з тафти.

Меблі та аксесуари в стилі хай-тек

Для цього інтер’єру відмінно підійдуть футуристичні меблі і аксесуари. Ліжко незвичайної форми привнесе в спальню атмосферу з науково-фантастичних фільмів. Меблі у вітальні може бути з блискучого матеріалу, кольору срібла або стали. Не забудьте про оригінальні аксесуари, наприклад, дизайнерських годиннику.

8398d3cc7fe7296786eab81520f64b6c

Інтер’єр

Меблі сувора, з прямими лініями, без вигинів. В основі лежать геометричні фігури – куб, овал, ромб, циліндр. Меблеві поверхні гладенькі. Меблі зроблені в основному зі скла і металу. Щоб трохи оживити холодність інтер’єру, можна додати трохи дерева, але тільки якщо виріб буде мати чіткі строгі форми і не порушувати загальну гармонію.

Світло

Світильники (як правило, галогенні вбудовані споти) використовуються не тільки для освітлення, але і для створення гри кольору і простору. Нехай одна частина кімнати буде висвітлена блакитним світлом, а інша – червоним. Відбиваючись від блискучих поверхонь, світло додасть інтер’єру футуристичну атмосферу.

Наш багаторічний досвід в сфері ремонту квартир в Києві дозволяє втілити всі ваші мрії в створенні інтер’єру.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар