Мінімалізм в інтер'єрі

Від 0
836

Коротко описати мінімалізм можна виразом Людвіга Міс ван дер Рое «менше – означає більше». Стиль, в якому домінує простота, що не втрачає ні декоративності, ні функціональності, прийшов з Японії і швидко завоював популярність у людей, які люблять сучасні рішення. Стилю притаманна максимальна ефективність при мінімальних витратах з характерним невеликим нальотом холодності. Часто такий стиль вибирають при офісному ремонті .

5678564767

Мінімалістський стиль ідеально підходить для євроремонту квартир як для великих, так і маленьких приміщень. Завдяки простоті і стриманості в оформленні ми отримуємо величезне особисте простір, якого так не вистачає в наш час. Особливо до смаку мінімалізм доведеться перфекціоністам, які цінують строгий порядок. Втім, ступінь порядку можна вибрати на свій смак – від стерильної строгості до сучасної простоти, не позбавленої домашнього тепла.

Колір і текстура

Традиційно використовується чорний, білий і сірий, які іноді можуть розбавлятися контрастно-яскравими інтенсивними колірними акцентами. Дизайн інтер’єру насамперед елегантний і ультрасучасний. Ефект стерильності можна розбавити декором, наприклад, модними дизайнерськими деталями і прикрасами червоного, жовтого, синього або фіолетового кольору.

Найбільш часто використовувані матеріали : дерево, метал, скло, пластик, бетон або камінь. Поверхні меблів, стін, підлог і декоративні акценти (горщики, посуд, сучасні скульптури) повинні бути гладенькими.

1458898874_4

Меблі і декор

З чіткими кордонами, часто нічим не прикрашена, навіть ручками, які можуть порушити гармонію прямих ліній. Геометрична строгість прозирає в кожному предметі інтер’єру, хаос тут недоречний. Важливо зберегти якомога більше простору, тому шафи ховаються в стіни і ніші.

Стиль вимагає відмовитися від будь-яких зайвих прикрас. Дрібнички і реліквії минулого повинні бути заховані. Однак, не слід перетворювати житло в операційну. Квітка на підвіконні, рамка з фотографією або ваза (без зайвих декоративних елементів) не порушать гармонію.

dizajn-sovremennykh-gostinykh-v-stile-minimalizm4

Світло

Відіграє важливу роль. Можна використовувати світлодіоди, настінні і стельові світильники. Дуже важливий природне світло. Великі сучасні вікна повинні залишатися «голими», оскільки штори порушать декоративний ефект геометричного дизайну. Конфіденційність забезпечать жалюзі.

Наш багаторічний досвід в сфері ремонту квартир в Києві дозволяє втілити всі ваші мрії в створенні інтер’єру.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар