Мозаїка - оригінальний вид обробки

Від 0
1155

Існує велика кількість способів для декорування стін, підлоги і стелі в будинку або квартирі. Всі вони різні і цікаві. Але є один вид, який не залишить байдужим практично нікого. Цей декор прийшов до нас із давнини і називається він мозаїка.

мозаїка

З давнини в сучасність

Перший вид мозаїки з’явився ще в античні часи, коли люди збирали невеликі камінчики різних кольорів і уламки розбитої керамічного посуду. Цими знахідками вони прикрашали стіни, підлоги і навіть меблі в своїх оселях. Кожен такий декор вражає своєю оригінальністю форм та поєднанням кольорів. Оволодіти мистецтвом укладання мозаїки не так складно, як може здатися на перший погляд. Трохи практики і фантазії, і оригінальне панно буде готово.

Мозаїка сьогодні також популярна як і в давні часи. Найчастіше її можна зустріти в громадських місцях: басейнах, кафе, магазинах. Іноді нею прикрашені підземні переходи і площі. Останнім часом мозаїчне панно використовують в якості декору в приватних будинках і квартирах.

Крім своєї краси, мозаїка має низку переваг, які дозволяють її використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Вона відмінно лягає на круглі поверхні і за нею легко доглядати. Мозаїку часто використовують, щоб виділити певні частини фасаду, приховати гострі кути в приміщенні.

Види мозаїки і де використовується

Скляна мозаїка – найбільш популярна серед інших видів. Найчастіше використовують в якості декору фасадів будівель або для внутрішньої обробки приміщення. Вона має відмінну міцність, вологостійкість і прекрасно переносить високі температури. Завдяки цим характеристикам її можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю (басейнах, саунах). Випускають настінну і підлогову мозаїку. Вони відрізняються розмірами і товщиною.

Бетонно-мозаїчна вид декору має мармурові вкраплення. Його використовують для оформлення тротуарів, бордюрів і фасадів. Така плитка досить міцна і довговічна, не схильна до негативного впливу зовнішніх факторів. Для внутрішнього оздоблення можна використовувати більш бюджетний варіант – керамічну мозаїку.

Використовувати мозаїку можна практично в будь-якому приміщенні. Нею можна прикрасити стіну над каміном, декорувати стільницю на кухні, обрамити дзеркало. Оригінально виглядають стіни і стелі прикрашені мозаїкою і керамічною плиткою. Як застосувати даний декор залежить від ваших смаків і фантазії!

Використання мозаїки зробить ваш інтер’єр оригінальним і незвичайним. А різноманітність відтінків і простота роботи з цим матеріалом дозволить відчути себе справжнім художником, що створює унікальний шедевр.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар