Переваги і недоліки застосування керамічної плитки для облицювання на кухні

Від 0
813

Складно уявити сучасну кухню без плитки. Цей облицювальний матеріал дивно практичний. Надійний захист стін від вологи і високих температур з такою обробкою забезпечена.

Керамічна плитка для робочої поверхні
Керамічна плитка для робочої поверхні

Незважаючи на всі переваги, керамічна плитка має ряд недоліків, які можуть вплинути при виборі оздоблювального матеріалу. Чому ж варто зупинитися на кераміці, і чому іноді краще утриматися від подібного рішення? Давайте дізнаємося.

Переваги використання керамічної плитки

Як ми вже говорили, керамічна плитка надійно захищає стіни від проникнення вологи. Вона досить стійка до високих і низьких температур, її структура не змінюється під впливом зовнішнього середовища. Крім цього, вона має низку інших очевидних плюсів:

  • плитка стійка до сонячного світла, вона не вицвітає, не втрачає своїх властивостей;
  • їй не потрібен особливий догляд, можна застосовувати хімічні засоби для очищення;
  • на її поверхні не скупчуються шкідливі мікроби, чим пояснюється її часте використання в лабораторіях, лікарнях і т.д .;
  • абсолютна пожежна безпека;
  • великий вибір кольорів, текстур і орнаментів дозволяє втілювати в життя найсміливіші, оригінальні дизайнерські проекти;
  • може прослужити 15 і більше років.

Плитка – універсальний матеріал. З її допомогою можна легко імітувати інші матеріали (дерево, скло), а також створювати глянцеві і матові поверхні. Керамічну плитку можна підібрати під недорогу обробку або під дорогу обробку квартири в Києві .

Тепер про недоліки

Мінусів у керамічної плитки, як таких, немає. Її якість бездоганна, до її терміну служби немає ніяких претензій. Однак, існують деякі незручності, пов’язані з її використанням і покупкою:

  • ціна плитки значно вище інших матеріалів (шпалер, фарби, стінових панелей), що іноді ускладнює вибір;
  • складна установка вимагає певних навичок, тому найчастіше люди змушені звертатися за допомогою до фахівців;
  • вона тендітна, не витримує сильні удари твердими предметами;
  • нееластична, з допомогою плитки неможливо виконати складні візерунки, надати їй потрібну форму.

Якщо недоліки перекривають гідності, то саме час подумати про альтернативні оздоблювальних матеріалу. Детальніше: https://budexim.com.ua/2935 .

Плитка керамічна плитка
Плитка керамічна плитка на кухні

Якщо ви захочете через кілька років змінити колір кімнати, то зробити це буде не так-то просто. По-перше, процес зняття старого покриття – місія трудомістка і брудна. По-друге, доведеться виправляти очевидні нерівності на стінах. Нарешті, не маючи професійних навичок, зміна облицювання стіни може затягнутися на кілька місяців. На таку роботу краще запрошувати тих, хто робить ремонт квартир в Києві професійно.

Щоб подібного не сталося, ми пропонуємо свої послуги : допомога в підборі матеріалу, правильна його установка, при необхідності – заміна облицювання на нову і багато іншого.

Телефонуйте і замовте послуги
вже сьогодні!

Ви мрієте, ми виконуємо!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар