Переваги та недоліки сухої стяжки в квартирі

Від 0
871

Все частіше в квартирах і будинках для вирівнювання підлоги використовують суху стяжку. Але чи дійсно такий метод такий хороший?

Плюси

Безперечними перевагами сухої стяжки є:

  • Висока швидкість виконання. Зробивши її, не потрібно чекати, поки покриття висохне. Відразу ж можна продовжувати ремонт і робити фінішне покриття.
  • Чистота ремонтних робіт. Ви не зіштовхнетеся з брудом і податком. Максимум, що вас чекає, трохи пилу.
  • Універсальність. Укладати матеріали можна влітку і в осінньо-зимовий період.
  • Можливість використовувати в старих будинках. Завдяки низькому навантаженні на перекриття, такий метод вирівнювання статі застосовується в будь-яких будівлях.
  • Гарна тепло і звукоізоляція. Покриття не пропускає сторонніх шумів і зробить приміщення більш теплим.

У сухий стяжки можна розташувати комунікації. Це дуже зручно, якщо в приміщенні потрібно зробити тепла підлога. Крім цього, з укладанням ви впораєтеся самостійно. Тобто можна не звертатися за допомогою до бригади ремонтників, тим самим добре заощадити!

Суха стяжка в квартирі

Мінуси

Незважаючи на всі перераховані вище переваги, такий тип стяжки має і свої мінуси. Вірніше, він всього один. Це низька вологостійкість. Саме тому при облаштуванні такої стяжки потрібно подбати, щоб належним чином був покладений гідроізоляційний шар. Він захистить сипучу суміш під час експлуатації підлоги від можливого попадання вологи.

Розглянувши всі нюанси сухої стяжки, можна зробити висновок, що використовувати краще в тих приміщеннях, де мінімальний ризик затоплення і мало використовується вода. Це можуть бути спальні, вітальні, кабінети, дитячі кімнати. У них вона прослужить тривалий час і підлогове покриття, встановлене на неї, буде виглядати бездоганно!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар