З якого матеріалу вибрати ванну?

Від 0
510

Ванна кімната – саме з неї ми починаємо і закінчуємо свій день. Вона повинна бути комфортною та функціональною. Тому до її вибору треба підійти з особливою увагою.

Сучасний ринок пропонує величезну кількість ванн, виготовлених з різних матеріалів і мають найрізноманітніші форми. Про те, як правильно вибрати ванну ми з вами і поговоримо сьогодні.

Ванна з чавуну

З основних переваг варто виділити високу міцність і довгий термін експлуатації. Вода в неї набирається, практично, безшумно. Але на ряду з цим у них є ряд досить серйозних недоліків: велика вага, тендітна емаль і одноманітність форм.

Яку ванну вибрати сталеву або акрилову

Ванна з акрилу

Акрилові ванни завоювали свою популярність завдяки доступній ціні, великим вибором форм і розмірів. Вода в неї набирається теж тихо і довше залишається теплою. Під час експлуатації можуть з’явитися невеликі подряпини, які легко прибираються за допомогою шліфування. А ось доглядати за такою ванною варто дуже обережно. Не допускається використання агресивних засобів для чищення. Не варто також прати кольорові речі в гарячій воді – ванна може змінити колір.

Ванна зі сталі

Сталеві ванни, мабуть, найдешевші на сьогоднішній день. Вони мають різну форму і невелику вагу. По міцності краще, ніж акрилові. Але вони також мають свої недоліки. По-перше, вода дуже швидко остигає, тому поніжитися в ній довго не вийде. А по-друге, вода в неї набирається дуже голосно.

Вибираємо ванну для будинку

Ванна з мармуру

Такі ванни шикарно виглядають в інтер’єрі квартири, заміського будинку, котеджу або таунхауса. Представлені в різних розмірах, формах і кольорах. Відмінно поглинають шуми і вібрацію. Вода в них тривалий час залишається гарячою. З мінусів можна виділити їх високу вартість і досить велику вагу.

Як бачите, все зі згаданих вище ванн мають свої переваги і недоліки. Тому вибираючи ванну себе додому, обов’язково зважте всі плюси і мінуси кожної з них.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар