Поради щодо вибору будівельного рівня

Від 0
856

Будь-які ремонтні та оздоблювальні роботи не обходяться без будівельного рівня. Найменші нерівності або будь-які невідповідності параметрів спричинять за собою чимало проблем. А про криво встановлених полицях, картинах чи інших елементах меблів і декору не варто навіть говорити.

Вибір будівельного рівня

Види

Перш ніж йти в магазин за інструментом, потрібно вивчити які його види бувають і для чого кожен з них використовується.

Лазерний нівелір. Професійний прилад, який за допомогою лазера проектується на поверхню і задає розмітку. Коштує він недешево, тому купувати для разової або для дрібної роботи немає сенсу.

Електронний рівень. Основне призначення даного девайса – контроль гострих і розгорнутих кутів з різними градусами. Використовується в основному в будівельних роботах, при створенні планів і креслень. Нерухому частину інструменту прикладають до однієї сторони кута, а другу частину відсувають до протилежного кута. Після чого на дисплеї приладу відображаються результати.

Бульбашковий рівень. Найпопулярніший і недорогий вид вимірювального інструмента. Представлений у вигляді планки, на якій є колба з рідиною і повітрям всередині. Він відмінно підійде як для домашнього, так і для професійного використання. Рівень буває різної довжини. Самим універсальним вважається метровий рівень.

Як вибрати?

Важливими показниками хорошого рівня є його якість і правильність вимірювання. Інструмент повинен бути міцний, без сколів і тріщин. Всі елементи приладу повинні бути надійно закріплені. Особливу увагу потрібно звернути на колбу з рідиною. Вона повинна бути надійно закріплена на рівні. Вибирайте інструмент так, щоб смужки були на невеликій відстані один від одного.

Після візуального огляду прилад обов’язково потрібно перевірити на достовірність його показань. Для цього рівень прикладають до перевірочної поверхні вертикально, а потім горизонтально. Потім потрібно повернути його на 180 градусів і повторити перевірку. Бульбашка повітря в колбі повинен бути строго між вертикальними смугами. Будь-яке зміщення бульбашки в будь-яку зі сторін говорить про неякісне рівні.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар