Приєднання балкона до кімнати: з чого почати?

Від 0
640

Якою б не була площа приміщення, завжди хочеться використовувати її по максимуму. У квартирі це зробити можна тільки одним способом – приєднавши балкон чи лоджію до кімнати. Зробити це самостійно навряд чи вийде. Тому щоб результат виправдав ваші очікування краще найняти фахівців.

Існує два варіанти приєднання балкона: без розбору і з розбором стіни. Перший варіант простіше і швидше: знімається склопакет з вікном і дверима. Другий варіант складніше і затратним по грошах і часу. Для його здійснення потрібно отримати дозвіл у відповідній організації. Також в цьому випадку обов’язково потрібно виносити радіатор на балкон. Після цих змін рахунки від ЖЕКу будуть приходити з урахуванням доданої площі. Це варто розуміти і враховувати.

Приєднання балкона до кімнати

Далі потрібно вирішити питання з утепленням балкона. Всі ми пам’ятаємо, що в зимову пору року на балконі дуже холодно, тому до питання теплоізоляції потрібно підійти грунтовно підготовленим. Кращим вибором стане пінополістирол, який в тандемі з пароізоляцією і фольгоізол дає відмінний ефект. Довірити утеплення балкона найкраще фахівцям, оскільки при неякісно виконану роботу може з’явиться конденсат, що, в свою чергу, стане причиною появи грибкових утворень і цвілі.

При облаштуванні балкона також не варто забувати про його граничну вагу. Винос великогабаритної і важких меблів або техніки теоретично може привести до обвалення всієї балконних конструкції.

Приєднаний балкон може стати частиною кімнати, кабінетом, релакс зоною або дитячому ігровому. Вибір функціонального призначення тільки за вами!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар