Чи можна зробити сауну в квартирі?

Від 0
1092

Всі ми знаємо про благотворний вплив сауни на здоров’я і самопочуття людини. Але не завжди є час або можливість відвідати парну. Що ж робити в цьому випадку? Облаштувати сауну у себе в квартирі! Як це зробити ми розповімо трохи пізніше, а зараз поговоримо про її користь.

Сауна в квартирі

У чому користь?

Перш за все сауна розслабляє, знімає втому і стрес. Сприяє покращенню кровообігу, активізує окислювальні і відновні процеси в організмі людини. З її допомогою швидше відновлюються хворі зв’язки і суглоби. При перших ознаках застуди відвідування сауни – кращий спосіб боротьби з недугою. Крім усього іншого, вона відмінно очищає шкіру і пори від забруднень.

Але варто розуміти, що сауна дає навантаження на серцево-судинну систему, тому використовувати її потрібно обережно. А людям з проблемами серця або судин перед її відвідинами потрібно проконсультуватися з лікарем.

Сауна в квартирі: варіанти

Розміщують сауну найчастіше у ванній або на балконі. Завдяки своїм невеликим габаритам вона прекрасно впишеться в обидва варіанти. Для установки парної в багатоквартирному будинку дозвіл від спеціальних органів не потрібно.

В обов’язковому порядку перевіряється придатність електропроводки витримувати додаткове навантаження.

У квартирах найчастіше встановлюють щитові варіанти саун. Вони легко збираються і розбираються, тому їх можна встановлювати навіть в приміщеннях з закінченим ремонтом. Існують готові варіанти парної, які містять всі необхідні елементи і збираються майстром на дому. Кращими виробниками таких саун вважаються фіни, шведи і німці.

Заборонено встановлювати сауну в спальні, залі і на кухні. Кращим місцем для неї буде коридор, хол, ванна.

Чи не рекомендуємо займатися установкою сауни самостійно, так як помилки при її монтажі можуть спричинити за собою непередбачувані наслідки.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар