Рекомендації по вибору монтажного пістолета

Від 0
981

Пістолет для монтажної піни – це інструмент, за допомогою якого можна наносити дозоване кількість піни навіть в самі невеликі цілі. Матеріал з його допомогою лягає тонким шаром, що істотно полегшує роботу майстра і підвищує її якість.

Існує велика різноманітність моделей даного інструменту. Часом навіть професіоналам складно зробити свій вибір, що вже говорити про новачків. Тому далі ми розповімо на які особливості варто звернути увагу при виборі пістолета для монтажної піни.

Вибір монтажного пістолета

Як вибрати?

Для початку рекомендуємо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений інструмент: метал або пластик. Зрозуміло, що металеві вироби набагато міцніше, довговічніше і справляються з поставленим завданням швидше, ніж пластикові. Можна знайти гідні варіанти і з пластика, але це досить велика рідкість.

Якщо ви плануєте досить часто використовувати цей інструмент, то рекомендуємо вибирати розбірні моделі. За ними набагато простіше доглядати. І в разі поломки будь-яку деталь можна буде замінити.

Вибравши і купивши монтажний пістолет, не поспішайте викидати чек. За пришестя додому перевірте наскільки якісний і надійний в роботі його клапан. Для цього на пістолет надягають балон зі спеціальною промивної рідиною і натискають на курок до тих пір, поки вона не заповнить трубку. Залишають пістолет на пару днів і знову його перевіряють. Якщо при натисканні на курок відбувається вистрілювання рідини, то даний пістолет хорошої якості. Якщо немає, то краще повернути його назад в магазин.

Чи не рекомендуємо для перевірки роботи пістолета використовувати монтажну піну. Повернути його, в разі його непрацездатності, ви не зможете. Тому ми радимо тестувати інструмент використовуючи спеціальну рідину для очищення монтажної піни.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар