Рідка кераміка - новий вид утеплювача

Від 0
746

Рідка кераміка – новий вид утеплювача, виготовлений на основі лаків і води. За зовнішнім виглядом нагадує білу густу фарбу. Створювався цей матеріал для використання в космічній промисловості. Зараз же він успіхом застосовується в будівельно-ремонтних роботах для теплоізоляції стін. Даний спосіб підходить для роботи з, практично, будь-якою поверхнею – цегла, камінь, піноблок та ін.

рідка кераміка

Переваги

Рідка кераміка має низку переваг, завдяки яким вона так популярна. Матеріал має:

  • високу опірність до ультрафіолету, гниття і іншим біологічним процесам;
  • хороший захист від проникнення води і повітря;
  • низьку теплопровідність;
  • великий термін служби;
  • підвищену пожежну безпеку.

Крім всіх перерахованих властивостей на утеплювачі виключена поява корозії і іржі. Це абсолютно безпечний для здоров’я людини матеріал, тому його можна використовувати для утеплення стін всередині і зовні.

Робота з матеріалом

Технологія використання жідкокераміческого утеплювача досить проста, але, тим не менш, довірити її виконання краще фахівця. Щоб утеплити стіну, потрібно:

  1. Знежирити її.
  2. Акуратно розвести матеріал водою, намагаючись не пошкодити кульки.
  3. Нанести на поверхню за допомогою пензлика, валика або пульверизатора.

На даний момент жідкокераміческій утеплювач випускають лише кілька фірм. Їхня продукція відрізняється деякими характеристиками. Наприклад, утеплювач від компанії Moutrcial в своєму складі має полімери акрилу і гуми, представлені у вигляді рідкого розчину. Він прекрасно підійде для стін з цегли, металу, гіпсокартону. Утеплювач від компанії Теплометт складається з акрилового латексу і скляних півсфер. Також підійде для багатьох видів поверхонь і труб.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар