Якими матеріалами можна утеплити дах?

Від 0
2142

Утеплення даху в приватному будинку – важливий етап, яким багато хто нехтує, вважаючи це безглуздою тратою грошей і часу. Проте, грамотно сплановане і якісно виконане утеплення даху значно знизить тепловтрати в приватному будинку. А ще дозволить використовувати мансарду в якості житлового приміщення.

Для нових будинків утеплення даху здійснюють ще на стадії його будівництва. Але і вже побудовані будинки теж можна утеплити. Щоб роботи були зроблені якісно, ​​краще наймати досвідчених фахівців, які зможуть правильно підібрати матеріал і професійно виконати роботу.

утеплення даху

Матеріали

Серед всіх існуючих утеплювачів найбільш затребуваним на сьогоднішній день вважається мінеральна вата. Вона має низку властивостей, які роблять її на порядок вище інших матеріалів. Вона дуже легка, тому ідеально підходить для дахів старих будинків. Зроблена з екологічно чистого матеріалу. Добре утримує тепло і важко запалюється.

На сходинці нижче знаходиться пінополістирол – довговічний матеріал володіє високою паропроникністю і гідрофобністю. Він не горить, має високу стійкість до деформацій і змінах температури. Установка даного матеріалу дуже проста і не вимагає спеціального умінь.

З традиційних способів утеплення даху використовують керамзит і тирсу. Використання цих матеріалів ну вимагає особливих навичок, тому всю роботу можна виконати самостійно. Але ефект від їх використання не буде таким як від мінвати або пінополістиролу.

Технологія

Для кожного матеріалу є своя особлива технологія. Якщо в ролі утеплювача виступає мінеральна вата, то спочатку створюють ґратчасту конструкцію, куди згодом і залажівается матеріал. Потім обов’язково проводять гідроізоляційні роботи. Якісне їх виконання забезпечить надійний захист мінвати від попадання вологи.

Пінополістирол має найпростішу технологію монтажу, тому роботу можна виконати самостійно. Більш того, цей матеріал вважається самим довговічним з усіх. Керамзитом і тирсою просто засипають порожнини даху.

Вибирати матеріал варто виходячи з кліматичних умов, особливостей будови приватного будинку, особистих переваг і фінансових можливостей.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар