Що таке рідкі цвяхи і як ними користуватися?

Від 0
660

Рідкі цвяхи – це клейові склади в’яжучого дії. Вони відрізняються високими характеристиками і дуже широкою сферою застосування.

Переваги

Незаперечним позитивним властивістю рідких цвяхів є те, що вони дуже щільно скріплюють різні поверхні, що склеюються. Всього крапля даного складу здатна утримати на стелі багатокілограмовими конструкцію. Крім цього, такі вироби неймовірно прості у використанні. При цьому не потрібно свердлити отвори в склеюваної поверхні. Відсутність корозійної уразливості.

Рідкі цвяхи

Види

Рідкі цвяхи виготовляються на різних засадах:

  • На органічному розчиннику – в складі є синтетичний каучук.
  • На воді – виготовляється з використанням акрилатного латексу.

Склади з органічним розчинником – токсичний матеріал. Він має досить різкий запах, який утримується в приміщенні кілька днів. Водоемульсійні цвяхи – більш екологічний вид продукції. Але він не підходить для склеювання пористих матеріалів і використання в умовах високої вологості.

Застосування

Рідкі цвяхи відрізняються один від одного областю застосування. Деякі з них можна застосовувати тільки для пластикових поверхонь, інші – для дерев’яних. Є типи складів, які використовуються лише в сухому приміщенні, а є ті, що успішно склеюють навіть в умовах підвищеної вологості. Універсальні склади також існують.

Ідеально підходять рідкі цвяхи для приклеювання гіпсокартону, кераміки, пластику, пробкових матеріалів, скла, алюмінію і дерева. Вони можуть виступати і в ролі герметика для вентиляцій, дверних рам, вікон і зазорів в стінах, сантехніки та сайдингу.

Працювати з рідкими цвяхами просто. Це зможе зробити навіть новачок в ремонтній справі. Потрібно тільки купити спеціальний пістолет, куди буде вставлятися тюбик з клеєм.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар