Все, що потрібно знати про плінтуси

Від 0
641

Планується – декоративний елемент для фінішного оформлення інтер’єру будь-яких приміщень. Але крім цього, він допомагає закрити зазори між стіною і покриттям підлоги, а також захищає стіни при вологого прибирання квартири від забруднень.

Планується

Дерев’яний плінтус

Виготовляється з шпону та натурального масиву дерева різних порід. Його використовують дуже рідко, найчастіше для обрамлення паркету і ламінату, так як він дорогий і складний у демонтажі. Застосовують при цьому плінтуса, зроблені з того ж виду деревини, що і сам настил. Деякі дерев’яні моделі забезпечуються спеціальним каналом для проводів. Кріпляться вони цвяхами і шурупами на дюбелях. Це досить гнучкий виріб, яке може після установки зберігати складну форму навіть на нерівностях.

Планується з МДФ

Проводять його з плитного матеріалу методом гарячого пресування. Зовні він імітує цінні породи деревини. Рекомендується застосовувати його на таких покриттях, як ламінат, лінолеум, плитка.

Плінтуса з МДФ встановлюються за допомогою скоб. Вони дуже зручні, оскільки при виконанні наступних ремонтів ви зможете без праці знімати їх і знову ставити на місце. Крім цього, такі плінтуса обладнуються каналами для кабелю, є гнучкими, вологостійкість і екологічними.

Планується з ПВХ

На даний момент це найпопулярніший вид плінтуса на будівельному ринку. Він відрізняється легкістю конструкції і добре підходить для обрамлення підлоги з ламінату, ковроліну, лінолеуму, керамічної плитки. Клеять його до стіни за допомогою спеціальної клейкої стрічки. Монтаж збірних плінтусів з ПВХ проводять в два етапи:

  • Кріплять підставу.
  • У пази підстави вставляють декоративну частину.

Все ПВХ-вироби забезпечуються каналами для проводів. Також з лицьової частини вони можуть мати спеціальний паз, куди вставляють невелику частину лінолеуму або ковроліну, забезпечуючи міцне і красиве з’єднання плінтуса з покриттям підлоги. Відрізняються пластикові моделі демократичною вартістю, стійкістю до різних негативних чинників, зручністю в догляді. Але вони недовговічні.

Це основні види плінтусів. Також є алюмінієві і поліуретанові. Але вони використовуються не так часто і не у всіх приміщеннях виглядають органічно.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар