Вибираємо шпатель і скребки

Від 0
956

Шпателі і скребки необхідні для вирівнювання поверхонь, видалення старої обробки, шпалер, фарби, побілки, для укладання керамічної плитки. Щоб такі роботи виконувалися якісно, ​​потрібен хороший інструмент. Він знижує трудовитрати і економить час. Тому варто підійти до його вибору відповідально.

Шпатель і скребки

Види шпателей

Шпателі відрізняються пружністю і товщиною леза. Вони бувають фасадними і малярськими. Перші призначені для виконання різних зовнішніх оздоблювальних робіт. З їх допомогою можна акуратно нанести цементну суміш. Такий інструмент за площею. Але і для виконання внутрішньої обробки їх також можна використовувати. Краще вибирати шпателі, які мають міцне лезо, наприклад, з вуглецевої сталі. Вона не гнеться. Ручка якісного інструменту прогумований і міцно закріплена.

Сфера застосування малярного шпателя – шпаклівка і фінішне вирівнювання поверхні стель і стін. У нього гнучка і тонка робоча поверхня, яка відмінно пружинить при натисканні. Такий інструмент недовговічний, так як інтенсивна робота призводить до згинання. Тому, якщо ви будете інтенсивно працювати ними, вибирайте кілька шпателів різної ширини.

У будівельних магазинах також є зубчасті шпателі. Вони застосовуються для нанесення клейової суміші. Наявність зубчиків дозволяє нанести суміш рівномірно. Залежно від виду матеріалу підбирають інструмент з різними зубцями. Для гіпсокартону і керамогранітом, які вимагають нанесення товстого шару складу, краще купити шпатель з великими зубцями. Керамічну плитку можна прикріпити за допомогою інструменту з зубцями середнього розміру. Лінолеум і ковролін кріплять на клей, який наносять шпателем з дрібними зубчиками.

Також шпателі бувають кутовими. Це зручний інструмент для вирівнювання поверхонь зовнішніх і внутрішніх кутів. При його виборі зверніть увагу, щоб його кут чітко був 90 градусів.

Є у продажу і гумові шпателі. Ними затирають шви при укладанні плитки, мозаїки, керамогранита. З їх допомогою можна замазати вм’ятини або подряпини на ламінаті, розгладити шпалери. Вони не подряпають поверхню, так як відрізняються чудовою гнучкістю.

Скребки

Одна з різновидів шпателей – скребки. Вони призначені для видалення слідів старої обробки: шпалер, побілки, фарби. Метал у скребків міцніше і товщі, а їх край можна заточити. Вибираючи такий інструмент, зверніть увагу на міцність і зручність ручки. У скребка повинен бути рівний край. Якщо на ньому є щербини або вигини, його краще не купувати.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар