Венеціанська штукатурка: особливості та переваги

Від 0
420

Спадщина Стародавнього Риму, венеціанська штукатурка, до сих пір залишається актуальним настінним покриттям.

Вона користувалася великою популярністю в часи епохи Відродження, і не втрачає своєї актуальності по сьогоднішній день.

Венеціанська штукатурка
Венеціанська штукатурка в інтер’єрі

Особливості та принцип використання

За допомогою такої штукатурки легко досягти ефекту мармуру. Але для цього необхідно володіти спеціальною технікою нанесення її на стіни. Суть її полягає обробці поверхні невеликими штрихами в кілька шарів (до 10). Як правило, використовують трикутний шпатель. Завершальний крок – покриття на основі бджолиного воску. Він надійно захищає стіну від зовнішнього впливу, надійно закріплюючи результат. Такий вид обробки виглядає дорого і презентабельно. Напевно це, а також гідності покриття, роблять венеціанську штукатурку такою популярною серед наших клієнтів, які замовляють ремонт квартири в Києві .

Мармурову текстуру штукатурка набуває завдяки своєму унікальному складу:

  • гашене вапно;
  • мармурова мука;
  • водна емульсія.

Як правило, продається вона банками, об’ємом до 7 кг. Великий колірний вибір дозволяє комбінувати відтінки, створюючи нові, оригінальні. Так, ви ніколи не зустрінете абсолютно однакових стін, оброблених венеціанською штукатуркою.

Переваги покриття

Завдяки своїм унікальним властивостям, штукатурка має ряд беззаперечних переваг перед іншими оздоблювальними матеріалами. Виділимо основні з них.

  1. Ручна робота і можливість поєднувати відтінки кольорів роблять свою справу: при вмілій обробці кімната придбає воістину шедевральний вид.
  2. Штукатурка не просто довговічна, вона буде приховувати стіни десятки років, поки не набридне вам. Але ж така краса навряд чи може втомити, чи не так?
  3. Вона абсолютно безпечна для здоров’я, не має шкідливих домішок і речовин в своєму складі. Її екологічність доведена лабораторними випробуваннями і досвідом багатьох будівельних компаній. Тому її з легкістю можна застосовувати і в дитячих кімнатах, і у ванній, і навіть на кухні.
  4. Абсолютна водонепроникність – одне з головних її переваг. Вона легко миється звичайною водою і мильним розчином, який не містить розчинника.
  5. Нарешті, вона повністю пожежобезпечна, не виділяє і не поглинає запахи.

 

Венеціанська штукатурка
Венеціанська штукатурка. Чарівно і чудово!

Її гідності дозволяють залишатися їй на вершині рейтингу кращих оздоблювальних матеріалів. Головне – вписати таку обробку в інтер’єр. Робити це варто на етапі планування. Детальніше про етапи: https://budexim.com.ua/2945 .

Бажаєте, щоб ваш будинок по-справжньому вражав усіх гостей? Замовте ремонт квартири під ключ в Києві або області в компанії «БадЕксім»! Сміливо набирайте наш номер. Ми працюємо в цьому напрямку більш 10 років, і точно знаємо, як втілити в життя всі ваші мрії.

Телефонуйте і замовте послуги
вже сьогодні!

Подаруйте своєму будинку імператорський вигляд! Зателефонуйте нам!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар