Зовнішнє оздоблення каркасного будинку

Від 0
666

Яким би комфортним ні каркасний будинок всередині, без оздоблення фасаду він не буде виглядати красиво. Крім цього, це вона збільшує енергоефективність і підвищує термін експлуатації будівлі. Варіантів зовнішнього облицювання досить багато.

Фарбована фасадна дошка

Цей матеріал особливо популярний в країнах Скандинавії. Він безпечний і екологічний. Фарбована фасадна дошка являє собою дерев’яний прямокутний елемент, що створює при облицюванні імітацію бруса. Матеріал має різну довжину, обстругав з внутрішньої сторони і відшліфований з лицьового боку. Його покривають двома шарами фарби, щоб забезпечити кращий захист і насиченість кольору.

Зовнішнє оздоблення каркасного будинку

Такий вид обробки забезпечить повітрообмін між дошкою і стіною будівлі. Якщо вона буде неправильно встановлена, дошка буде гнити і руйнуватися.

Вініловий сайдинг

Такий матеріал відрізняється прийнятною вартістю і легкістю монтажу. Мінусом сайдингу є невелика міцність. Він дуже легко деформується. Якщо встановлюючи цей матеріал, вам хочеться зробити будинок тепліше, між стіною і їм можна додати шар утеплювача.

Фіброцементний сайдинг

Міцний і зносостійкий матеріал. Серед його переваг і привабливий зовнішній вигляд. На дотик такий вид сайдинга нагадує кераміку. Крім цього, він володіє підвищеними шумоїзоляционнимі і теплоізоляційними властивостями. Фіброцементний сайдинг представлений в дуже широкому асортименті як за кольором, так і за фактурою. До мінусів матеріалу можна віднести тільки високу вартість.

Штукатурка

Мінеральна або акрилова штукатурка накладається тільки на додатковий шар з пінопласту або іншого матеріалу з подібними характеристиками. Вона захистити основні будівельні конструкції і підвищує теплоізоляційні властивості. Але завдаючи її, слід строго дотримуватися технології. Їх порушення призведе до появи вертикальних і горизонтальних тріщин і навіть відшарування фінішного шару.

Фасадна цегла

Зовнішня обробка може бути виконана з використанням керамічних, силікатних і гіперпрессованний виробів. Вони підвищать естетичні показники каркасного будинку і забезпечать надійний захист від зовнішнього середовища. Величезна кількість відтінків цегли і варіантів його укладання дозволять втілити в життя різні ідеї. Але обробка цеглою не виконується при низьких температурах.

Всі ці оздоблювальні матеріали можна поєднувати. Це додасть дому сучасний і естетично привабливий вигляд.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар