Як недоліки квартири зробити достоїнствами?

Від 0
735

Далеко не всі заплановані зміни в дизайні можна втілити в реальність при ремонті. І тут справа навіть не в фінансових обмеженнях, а в технічних характеристиках будинку. Головне в цій ситуації не засмучуватися, а подумати про те, як перетворити недоліки обробки і планування в гідності дизайн-проекту.

недоліки квартири

Поверхні не витримують важкий матеріал

Перегородки в ванній кімнаті часто робляться з гіпсокартону. На такі конструкції можна встановлювати декоративний камінь або інші матеріали, які мають велику вагу. Щоб виправити такий мінус у ванній, доведеться проводити безліч брудних робіт: розбирати і заново монтувати комунікації, що проходять по стінах, втрачати час, зводити нові перегородки. А можна використовувати для обробки керамічну плитку або керамограніт, який повторює структуру травертину.

Нерівні стіни

Криві стіни – проблема, з якою стикаються безліч господарів. Обробку на них наносити не можна. Слід попередньо вирівняти стіни. Це збільшує бюджет ремонту і товщину стін. Але при невеликому викривленні є вихід. Можна використовувати плитку великого розміру з дрібним або строкатим малюнком. Такий матеріал нівелює цей недолік повністю.

Недоліки квартири перетворюємо в гідності

Не можна руйнувати

Штроблення стін під нову проводку вимагає подальшої реставрації стін. Але не у всіх приміщеннях можна робити це. Наприклад, руйнувати стелю в багатоквартирному будинку заборонено. В цьому випадку оновити електричну мережу можливо, зробивши її відкритою. Провід кріпляться до стіни на спеціальні ролики. Це стосується і розеток. Якщо неможливо «вийняти» розмір отвору для неї, застосовуйте накладні моделі.

Елементи системи опалення

Радіатори і труби опалення часто викликають розчарування. Вони прокладені на видному місці і вкрай рідко змонтовані рівно. У більшості типових багатоквартирних будинках перекрити систему опалення і поміняти її в вашому домі важко. Простіше буде пофарбувати труби і радіатори в колір стін, закрити їх спеціальним екраном. Це зробить їх непомітними.

Такі варіанти перетворення недоліків у гідності можна виконувати, якщо ви робите ремонт. А також вони підійдуть навіть тим інтер’єрів, де він давно завершено. З їх допомогою ви відновите інтер’єр, зробивши його більш гармонійним.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар