Як утеплити цегляний будинок зовні?

Від 0
892

Нерідкі випадки, коли власники приватних будинків стикаються з проблемою промерзання стін, появи на них конденсату, грибка і цвілі. Внаслідок чого оздоблювальні матеріали починають руйнуватися. Пов’язано це з неякісним зовнішнім утепленням, яке проводилося ще на стадії будівництва.

Утеплення цегляного будинку

Чим утеплити стіни?

Щоб в цегляному будинку добре зберігалося тепло, його обов’язково потрібно утеплювати за допомогою спеціальних матеріалів. Сучасні утеплювачі ледь досягають в товщину 1 см, але, тим не менш, чудово справляються з поставленим завданням. З матеріалів найчастіше використовують:

  • мінеральну вату – випускається у вигляді пластин, які дуже легко встановити на стіни. Товщина матеріалу – до 0,5 см. Цей утеплювач прекрасно пропускає пар і повітря, погано горить і коштує недорого.
  • ековату – за своїми властивостями схожа на попередній вид утеплювача. Має спеціальне просочення для захисту від грибка і цвілі.
  • скловолокно – через свою токсичність і складності установки використовувати даний матеріал рекомендується тільки професіоналами.
  • пінополістирол і пеноизол – використання цих матеріалів забезпечує найкраще збереження тепла в будинку.
  • теплоізоляційну штукатурку і фарбу – не використовують в якості самостійного утеплювача. Це додатковий етап в зовнішньому утепленні стін цегляного будинку.

Технологія утеплення стін

Залежить від обраного утеплювача. Якщо ви плануєте самостійно виконувати роботу, то рекомендується використовувати листовий пінополістирол. Укладання цього матеріалу дуже легка і швидка, тому відмінно підійде для новачків. Ще один матеріал, який можна використовувати не професіоналам, це мінеральна вата. Тут процес трохи ускладнюється через необхідність створення обрешітки, яка повинна бути ідеально рівною. Варто відзначити, що виготовлена ​​конструкція повинна бути сухою. Укладати утеплювач на мокру обрешітку настійно не рекомендується. Установка пінополістиролу також не складе труднощів. Матеріал кріплять на стіну за допомогою клею.

Найбільше труднощів виникає при роботі з скловолокном, пензлем і ЕКОВАТОЙ. Технологія укладання цих матеріалів складна і вимагає спеціальних навичок і пристосувань. Тому краще за все довірити цю роботу професійним майстрам.

Для кращого збереження тепла в цегляному будинку, рекомендується поверх утеплювача нанести теплоізоляційну штукатурку і фарбу. Даний крок може стати заключним етапом в декоративній обробці будинку.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар