Яку штукатурку вибрати для внутрішніх робіт?

Від 0
574

Поговоримо про таке цікаве сучасному матеріалі, як декоративна штукатурка. Вона буває декількох видів, а її грамотне використання дозволяє домогтися карколомних ефектів: від імітації мармуру і джинсової тканини, до муаровою тканини і шовку. Як то кажуть: будь-який каприз! Що ж робить цей оздоблювальний матеріал таким привабливим?

dekorativnaya_titulnik

Переваги

 1. Не вимагає великих фінансових вкладень і часу (швидко наноситься, не потрібно підлаштовувати матеріал під загальний малюнок, як шпалери).
 2. Підходить до будь-якого дизайну приміщення. Хоча, звичайно, є група дизайнерів, які стверджують, що декоративна штукатурка хороша тільки в класичних інтер’єрах. Але це не відповідає дійсності.
 3. Прекрасно приховує недосконалості поверхні, на яку вона наноситься (в тому числі, тріщина і нерівності).
 4. Додаткова теплоізоляція приміщення, що дуже важливо при ремонті квартири в Києві https://budexim.com.ua/ . Декоративна штукатурка вважається непоганим теплоізолятором, тому в приміщенні може стати трохи тепліше.
 5. Не вбирає запахи, не виділяє шкідливих для здоров’я речовин.
 6. Легко прибирати.
 7. Стійка до перепадів температур, довговічна.

dekorativnaya-shtukaturka-1

За типом наповнювача буває:

 • Структурна. До складу входять дрібні частинки (наприклад, кварц). Отримана поверхня – однорідна, з кольоровими вкрапленнями, які проявляються після того, як руйнуються мікрогранули, що входять до складу.
 • Фактурна. Недорога, найбільш популярна у тих, кому важливо скільки коштує ремонт квартири . Висота рельєфу покриття може складати до 2 мм. Як наповнювачі виступають слюда, волокна деревини, камінчики.
 • Флокове покриття. Один з найсучасніших видів декоративної штукатурки. Дозволяє створювати оригінальні колірні композиції.
 • Венеціанська штукатурка, до складу якої входить мармурова «мука». Детальніше можна прочитати тут .

dekorativnay-shtukaturka-1024x768

За складом може бути:

 • Мінеральної. Основу становить цемент. Перед нанесенням суху суміш розбавляють водою до отримання однорідної маси. Для рівномірного нанесення необхідний будівельний міксер. Переваги: недорога, можна фарбувати в різні кольори. Буває блискуче, мармуровою крихтою та іншими наповнювачами.
 • Акрилової. Основу становить акрилова смола. Переваги: продається в готовому вигляді, нескладно наносити, легко формувати. Недолік: необхідно перевірити дату (чим “свіже” склад – тим легше її буде використовувати), вимагає ретельної підготовки поверхні, не рекомендується використовувати в безпосередній близькості від утеплювача з мінеральної вати.
 • Силіконової. Еластична, довговічна. Можна використовувати для нанесення на будь-які підстави, легко доглядати, багата кольорова палітра, продається в готовому вигляді.
 • Силікатної. Основа – калійне скло. Не рекомендується використовувати всередині приміщень.

Фахівці компанії «БУДЕКС» професійно працюють з усіма видами декоративної штукатурки, використовуючи сучасні інструменти і технології. Дизайнер допоможе визначитися з типом і фактурою, а також з тим, який вид декоративної штукатурки буде максимально вигідно виглядати в обробці.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар